Enova365 - innowacyjny system ERP


Z problemami w zakresie zarządzania zasobami borykają się zarówno ogromne przedsiębiorstwa, jak i małe firmy. Jeśli chcesz usprawnić organizację Twojego biznesu, system ERP enova365 to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Oprogramowanie z naszej oferty kompleksowo usprawni wiele procesów w Twojej działalności, odciążając pracowników od żmudnych prac. W ten sposób zyskasz czas na planowanie nowych przedsięwzięć!

Systemy ERP – czym są i jakie mają możliwości?


Skrót „ERP” oznacza „Enterprise Resources Planning”, czyli planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Oprogramowanie tego typu pozwala na stworzenie spójnej, wszechstronnej bazy danych, z której pracownicy, kierownicy oraz zarząd mogą korzystać zgodnie z zapotrzebowaniem. Wprowadzane dane, takie jak faktury czy stany magazynowe są aktualizowane na bieżąco — dzięki temu informacje dodane przez jednego użytkownika są od razu widoczne dla wszystkich. System enova365 należy do programów ERP. Dzięki niemu możliwe jest efektywne planowanie zasobów w każdym dziale firmy – od produkcji i magazynu, przez zakupy i sprzedaż, aż po kadry i księgowość.

Enova365 – co nas wyróżnia?


Oferowane przez nas oprogramowanie jest w pełni dopasowane do potrzeb polskich przedsiębiorstw. W tworzeniu każdej funkcji i narzędzia uwzględnialiśmy obowiązujące normy prawa podatkowego, handlowego i pracy. Nasz system ERP został zaprojektowany również z odzwierciedleniem potrzeb współczesnego biznesu. Enova365 jest wyposażona w szereg praktycznych możliwości kompatybilnych z kierunkiem rozwoju prężnie działających na polskim rynku firm – a decyzja o tym, które z nich są Ci potrzebne, pozostaje w Twoich rękach.

Kierujemy się zasadą, że system ERP powinien ułatwiać pracę, a nie ją dodatkowo komplikować. Tak powstał enova Integrator – nowoczesne narzędzie, które pozwala zwiększyć kompatybilność naszego rozwiązania z innymi programami. Dzięki temu zapewnia jeszcze większą kontrolę i wygodę podczas wprowadzania, edytowania i udostępniania danych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie enova365? Skontaktuj się z nami – z chęcią przedstawimy Ci nasze oprogramowanie i pomożemy dobrać najważniejsze dla Twojego biznesu funkcje.