Pakiety dla Biur Rachunkowych

Pakiet dla Firm

Pakiet Odczytywanie Dokumentów

Pakiety dla Biur Rachunkowych


Jeśli chcesz zwiększyć efektywność realizacji usług księgowych, zainwestuj w innowacyjne rozwiązanie, jakie mamy w ofercie! SaldeoSMART to niezawodne oprogramowanie dla biur rachunkowych, które usprawni proces wykonywania codziennych obowiązków w Twoim przedsiębiorstwie. Jesteśmy firmą z Poznania o zasięgu ogólnopolskim, która proponuje wdrożenia Saldeo oraz zdalną pomoc techniczną wszystkim użytkownikom tego funkcjonalnego programu i innych systemów, które znajdują się w katalogu.

Prezentujemy nowoczesne oprogramowanie online, zaprojektowane dla specjalistów z branży księgowej. Decydując się na wdrożenie Saldeo, otrzymujesz dostęp do niezawodnej aplikacji, z której będziesz korzystać z dowolnego urządzenia mobilnego. Ten program dla biur rachunkowych umożliwia błyskawiczne skanowanie faktur Twoich klientów zarówno z tekstu, jak i z dowolnych plików graficznych, co gwarantuje oszczędność czasu. Następnie SaldeoSMART pobiera z dokumentu potrzebne informacje, m.in. daty, kwoty i numer konta bankowego.

Oprogramowanie SaldeoSMART – dlaczego warto je wdrożyć?


Korzystając z tego praktycznego rozwiązania, oszczędzasz nie tylko czas, ale też pieniądze. SaldeoSMART pozwala obniżyć koszty wprowadzania faktur i innych dokumentów do oprogramowania księgowego nawet o połowę. Dodatkowo jest zintegrowany z innymi programami, z jakich korzystają biura rachunkowe, np. Enova lub Comarch Optima. Wdrożenie Saldeo jest więc opłacalne dla firmy i sprzyja rozwojowi działalności, możesz bowiem rozszerzyć grono stałych klientów, zachowując nakład pracy na tym samym poziomie.

Aplikacja SaldeoSMART umożliwi Ci wdrożenie nowoczesnych rozwiązań w swoim biurze rachunkowym. Dzięki niej pracownicy Twojej firmy będą mieć stały, nieograniczony dostęp do dokumentacji księgowej, przez całą dobę i wszystkie dni w tygodniu. Oprogramowanie Saldeo poprawi efektywność pracy zespołu i pozwoli jego członkom obsługiwać więcej klientów w tym samym czasie. Program zaopatrzony jest również w wygodną wyszukiwarkę, dzięki której znalezienie potrzebnego dokumentu stanie się znacznie łatwiejsze.

Program SaldeoSMART dla biur rachunkowych


Obsługa tego innowacyjnego oprogramowania dla biur rachunkowych jest bardzo prosta i intuicyjna. W celu wprowadzenia danych z faktury do systemu księgowego musisz tylko wykonać jej skan. SaldeoSMART umożliwia ekspresowe przeprowadzenie dekretacji wstępnej dokumentów – trzeba tylko je wprowadzić do właściwego rejestru lub opatrzyć opisem zdarzeń. Program automatycznie tworzy archiwum zawierające wykaz pełnej dokumentacji dostępny online. Wdrożenie Saldeo poprawia też bezpieczeństwo przechowywanych danych wrażliwych, ponieważ:

- regularnie wykonuje kopie zapasowe,
- korzysta z szyfrowania SSL,
- umożliwia obsługę tylko zalogowanym użytkownikom.

Jeśli szukasz niezawodnego oprogramowania dla swojego biura rachunkowego, wdrożenie SaldeoSMART to świetne rozwiązanie. Używanie programu nie wymaga inwestycji w specjalną infrastrukturę – obsługa możliwa jest z urządzenia mobilnego mającego dostęp do internetu i przeglądarkę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Saldeo? Skontaktuj się z nami przez stronę iterp.pl!