Inea Data Center

Postaw na wygodny outsourcing usług IT, korzystając z naszej oferty dla klientów biznesowych. Inea Data Center jest rozwiązaniem umożliwiającym przechowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i bez konieczności ponoszenia wydatków inwestycyjnych. To zaawansowane centrum oferuje wiele przydatnych opcji, wśród których znajduje się m.in. chmura dla firm oraz kolokacja. Infrastruktura znajduje się w bezpiecznym środowisku na terenie Polski niedaleko Poznania i korzysta z klastra high availability.

Niezależnie od wielkości swojego przedsiębiorstwa wiele zyskasz, inwestując w Inea Data Center dla firm. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na bezpiecznym przechowywaniu i backupie wrażliwych informacji swoich klientów i kontrahentów. Centra danych oferują także usługę niezawodnej chmury, która bazuje na podzespołach i komponentach spełniających najwyższe normy jakościowe. Opcja jest skrojona na miarę Twoich aktualnych potrzeb biznesowych i rozliczana na podstawie atrakcyjnego modelu rozliczeniowego.

Innowacyjne centra danych – Inea dla firm


Korzystając z naszej usługi outsourcingu IT, otrzymasz nowoczesne centrum danych swojej firmy, a także szereg dodatkowych opcji, takich jak:

- niezawodna chmura,
- kolokacja serwerów,
- całodobowy nadzór i monitoring.

Dzięki środowisku Inea Data Center zapewnisz sobie i pracownikom przedsiębiorstwa pracę zdalną, która będzie zawsze bezpieczna i wydajna. Wszystkie wprowadzone informacje trafiają do serwerowni, gdzie będą przechowywane zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi cyberbezpieczeństwa, a także ustawy RODO.

Oferujemy rozwiązania IT dla małych firm, dużych korporacji i instytucji publicznych. Inea Data Center sprawdzi się do tworzenia backupu dowolnej ilości danych również w chmurze oraz ich przechowania i przetwarzania, z gwarancją bezpieczeństwa fizycznego i ochrony przed cyberprzestępczością. Dysponujemy wielkopowierzchniową infrastrukturą, która została zaopatrzona w skuteczne zabezpieczenia teleinformatyczne oraz przeciwpożarowe.